អបអរសាទរពិធីសម្ពោធជាផ្លូវការ សាខាក្រុមហ៊ុន អ័រគីនកម្ពុជា (ORKIN CAMBODIA) ក្នុងគម្រោងបុរី ប៉េងហួត ហ្គ្រេនស្តា ផ្លាទីនីម (បឹងស្នោ)
Sreymom ChaMARCH 29 2025
រាជធានីភ្នំពេញ ថ្ងៃទី​២៩ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ – អ័រគីនកម្ពុជា​  (ORKIN CAMBODIA) ដែលជាក្រុមហ៊ុនគ្រប់គ្រងសត្វល្អិតចង្រៃឈានមុខគេ និងមានស្តង់ដាខ្ពស់បំផុតមកពីសហរដ្ឋអាមេរិក បានប្រកាសបើកសម្ពោធសាខាការិយាល័យថ្មីរបស់ខ្លួននៅ ភីអេច ប៉ូឡារីសហ្សប ក្នុងគម្រោងបុរី ប៉េងហួត ហ្គ្រេនស្តា ផ្លាទីនីម (បឹងស្នោ)។
Photo 2025 03 29 18 16 47
ការពង្រីកសាខារបស់ អ័រគីនកម្ពុជា គឺជាសមិទ្ធផលធំមួយដែលបញ្ជាក់ថាក្រុមហ៊ុនប្តេជ្ញាផ្តល់សេវាកម្មដែលមានគុណភាព ប្រសិទ្ធភាព និងវិជ្ជាជីវៈខ្ពស់ក្នុងការការពារ និងគ្រប់គ្រងបញ្ហាសត្វល្អិតចង្រៃជូនអតិថិជនគ្រប់រូប ក៏ដូចជាដើម្បីផ្ដល់ភាពងាយស្រួលដល់រាល់អតិថិជនដែលរស់នៅក្នុងបុរីទាំង​អស់​ផង​ដែរ​។​
Photo 2025 03 29 18 16 29
នាឱកាសដ៏វិសេសវិសាលនេះផងដែរ លោក យៀប សុគន្ធថៃ អគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន អ័រគីនកម្ពុជា បានមានប្រសាសន៍ថា “ខ្ញុំមានសេចក្តីរំភើបរីករាយជាខ្លាំងក្នុងការបើកសម្ពោធការិយាល័យរបស់​ពួក​យើង​នៅក្នុងថ្ងៃនេះ។  វាជាជំហានថ្មីរបស់ក្រុមហ៊ុន និងជាការជំរុញការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់ពួកយើងក្នុងការលើកកម្ពស់ស្តង់​ដា​ថ្មី​សម្រាប់​ការរស់នៅ​ក្នុង​ប្រទេស​កម្ពុជា​ រួមទាំងជាការផ្ដល់នូវសេវាកម្ម​ដែលមានគុណភាព​ ​ជូនទៅកាន់ម្ចាស់លំនៅដ្ឋាន ឬម្ចាស់អាជីវកម្មទាំងអស់នៅក្នុងតំបន់ បឹងស្នោទាំងមូល។​
Photo 2025 03 29 18 16 23
យើងនឹងអនុវត្តន៍ការគ្រប់គ្រងបញ្ហាសត្វល្អិតបែបទំនើបកម្ម ដោយប្រើប្រាស់វិធីសាស្រ្ដ​ផ្សេងគ្នាទៅលើ​ប្រភេទ​សត្វល្អិត​នីមួយៗ ​ដើម្បីធានាឱ្យបានថាម្ចាស់ផ្ទះ ឬសត្វចិញ្ចឹមរបស់ពួកគាត់មានសុវត្ថិភាព និង​សុខភាពល្អ​​ ព្រមទាំងគ្មានផលប៉ះពាល់ពីសារធាតុថ្នាំគីមីដាច់ខាត។ ក្រៅពីនេះ ម្ចាស់ផ្ទះនីមួយៗ​ អាច​ចូលរួមដោយផ្ទាល់​ ឬបញ្ជូនអ្នកធ្វើការតាមផ្ទះ ឬសន្តិសុខរបស់ពួកគាត់​ឱ្យចូលរួម​ ថ្នាក់បណ្ដុះ​បណ្ដាល​ខ្លីរបស់ពួកយើង ការធ្វើបែបនេះនឹងបង្កើនសុខុមាលភាពនៃការរស់នៅរបស់​ពួក​គាត់​​ឱ្យកាន់តែល្អប្រសើរ។
Photo 2025 03 29 18 16 15
លោកបានសង្កត់ធ្ងន់ថា “យើងរួបរួមគ្នាក្នុងបេសកកម្មនេះ ដើម្បីកសាងសហគមន៍ដែលមានការរស់នៅ ពោរពេញទៅដោយសុខុមាលភាព និងមានសុខភាពល្អ សម្រាប់មនុស្សជំនាន់ក្រោយរបស់ពួកយើង។”
សាខាថ្មីនេះ នឹងបើកដំណើរអាជីវកម្មចាប់ពីថ្ងៃចន្ទ ដល់ថ្ងៃសុក្រ (ម៉ោង ៨ព្រឹកដល់ម៉ោង ៥ល្ងាច) និងព្រឹកថ្ងៃសៅរ៍ (ម៉ោង ៨ព្រឹកដល់ម៉ោង ១២ថ្ងៃត្រង់) និងមានទីតាំងស្ថិតនៅ ភីអេច ប៉ូឡារីសហ្សប ក្នុងគម្រោងបុរី ប៉េងហួត ហ្គ្រេនស្តា ផ្លាទីនីម (បឹងស្នោ) (#SL6, ផ្លូវប៉ូឡារីស សង្កាត់និរោធ ខណ្ឌច្បារអំពៅ រាជធានីភ្នំពេញ ដែលមានលេខទូរស័ព្ទ 099 588 788) ជិតការិយាល័យលក់ផ្ទះរបស់បុរីប៉េង​ហួត។