ធនាគារ ស្ថាបនា ផ្តល់រង្វាន់ iPhone 14 Pro Max និងរង្វាន់ធំផ្សេងទៀត សម្រាប់អតិថិជនប្រើប្រាស់ប័ណ្ណស្ថាបនា នៅក្រៅប្រទេស ឬ តាមរយៈ E-commerce អន្តរជាតិ
Daneth MechOCTOBER 11 2022
ភ្នំពេញ ថ្ងៃទី១១ ខែតុលា ឆ្នាំ២០២២៖ ធនាគារ ស្ថាបនា គឺជាធនាគារឈានមុខគេមួយនៅប្រទេសកម្ពុជា បាននឹងកំពុងចាប់ផ្តើមកម្មវិធីផ្តល់រង្វាន់ដល់អតិថិជនចាស់ និងថ្មីទាំងអស់ ដើម្បីមានឱកាស​ឈ្នះរង្វាន់​​ iPhone 14 Pro Max និងរង្វាន់ដ៏ស្រស់ស្អាតជាច្រើនផ្សេងទៀត។ ប្រូម៉ូសិននេះមានការផ្តល់ជូនចាប់ពីថ្ងៃនេះរហូតដល់ថ្ងៃទី៣១ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២២។
ដើម្បីចូលរួមកម្មវិធីនេះ អតិថិជនទាំងអស់គ្រាន់តែប្រើប្រាស់ប័ណ្ណវីសា​ ស្ថាបនា (ប័ណ្ណឥណទាន ប័ណ្ណឥណពន្ធ ឬ ប័ណ្ណនិម្មិត) ទូទាត់ទំនិញ​ និងសេវាកម្មនៅក្រៅប្រទេស ឬ ទិញទំនិញតាមរយៈអនឡាញ ឬ E-commerce អន្តរជាតិ។
ដូច្នេះសម្រាប់អតិថិជនដែលបានចំណាយប្រាក់ច្រើនជាងគេតាមរយៈប័ណ្ណវីសា ស្ថាបនា លើការទិញទំនិញ ឬ សេវាកម្មផ្សេងៗក្រៅប្រទេស នឹងឈ្នះរង្វាន់ទៅតាមចំណាត់ថ្នាក់ដូចជា៖  iPhone 14 Pro Max (ចំណាត់ថ្នាក់លេខ១ និង២) iPad Pro 12 (ចំណាត់ថ្នាក់លេខ៣ និង៥) និង iWatch 7 (ចំណាត់ថ្នាក់លេខ៦ និង១០)។ ការប្រកាសអ្នកឈ្នះរង្វាន់នឹងត្រូវធ្វើឡើងនៅថ្ងៃទី១៣ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៣។
បន្ថែមពីលើនេះទៅទៀត អតិថិជនក៏អាចរីករាយជាមួយនឹងការផ្តល់ជូនដ៏ពិសេសផ្សេងទៀតជាមួយនឹងប័ណ្ណវីសា ស្ថាបនា​ដូចជាការទទួលបានទឹកប្រាក់ត្រឡប់មកវិញបានរហូតដល់១%ឥតដែនកំណត់ និងទទួលបានរង្វាន់ជាសាច់ប្រាក់ត្រឡប់មកវិញ៥%សម្រាប់ការទូទាត់លើកដំបូងក្នុងរយៈពេល៩០ថ្ងៃ។
មិនទាន់មានប័ណ្ណវីសា ស្ថាបនា មែនទេ?​ សូមអញ្ជើញមកកាន់សាខាស្ថាបនាដែលនៅជិតលោកអ្នកបំផុត ឬ ស្នើសុំប័ណ្ណតាមរយៈ ស្ថាបនា ម៉ូបាល។​ សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមសូមចូលទៅកាន់៖ https://www.sathapana.com.kh/km/sathapana-cards/win-iphone-14-pro-max-and-more/